januari 2019
vrijdag 4 januari 20:00 Klaverjassen
zondag 6 januari 16:00 Neuwjaarsreceptie
zondag 13 januari 14:00 Spijkerman-competitie 6
dinsdag 15 januari 20:00 Bestuursvergadering
vrijdag 18 januari 20:00 Klaverjassen
zondag 20 januari 12:30 Smash & Hap 3
februari 2019
vrijdag 1 februari 20:00 Klaverjassen
zondag 3 februari 14:00 Spijkerman-competitie 7
zondag 10 februari 12:30 Smash & Hap 5
vrijdag 15 februari 20:00 Klaverjassen
zondag 17 februari 12:30 Smash&Hap 6
zondag 17 februari 14:00 Spijkerman-competitie 8
maart 2019
vrijdag 1 maart 20:00 Klaverjassen
zondag 3 maart 12:30 Smash & Hap 7
zondag 10 maart 14:00 Spijkerman-competitie 9 (slot)
vrijdag 15 maart 20:00 Klaverjassen
zaterdag 16 maart 11:30 Voorweekend 10e Goudenregen toernooi
zondag 17 maart 11:30 Voorweekend 10e Goudenregen toernooi
maandag 18 maart 17:00 10e Goudenregen toernooi
dinsdag 19 maart 17:00 10e Goudenregen toernooi
woensdag 20 maart 17:00 10e Goudenregen toernooi
donderdag 21 maart 17:00 10e Goudenregen toernooi
vrijdag 22 maart 17:00 10e Goudenregen toernooi
zaterdag 23 maart 10:00 10e Goudenregen toernooi
zondag 24 maart 10:00 10e Goudenregen toernooi
maandag 25 maart 19:00 Ledenpasjes ophalen
maandag 25 maart 19:00 Racketavond
dinsdag 26 maart 19:00 Ledenpasjes ophalen
donderdag 28 maart 09:00 Koffieochtend
vrijdag 29 maart 19:00 Ladies Night Ibiza!
zaterdag 30 maart 12:00 Meer-voor-Mannen dag 2019
april 2019
maandag 1 april 19:00 Racketavond
donderdag 4 april 09:00 Koffieochtend
zaterdag 6 april 09:00 Start Voorjaarscompetitie
maandag 8 april 19:00 Racketavond
donderdag 11 april 09:00 Koffieochtend
maandag 15 april 19:00 Racketavond
maandag 15 april 20:00 Ledenvergadering
donderdag 18 april 09:00 Koffieochtend
donderdag 25 april 09:00 Koffieochtend
maandag 29 april 19:00 Racketavond
mei 2019
donderdag 2 mei 09:00 Koffieochtend
maandag 6 mei 19:00 Racketavond
donderdag 9 mei 09:00 Koffieochtend
maandag 13 mei 19:00 Racketavond
donderdag 16 mei 09:00 Koffieochtend
maandag 20 mei 19:00 Racketavond
maandag 20 mei 20:00 Bestuursvergadering
donderdag 23 mei 09:00 Koffieochtend
maandag 27 mei 19:00 Racketavond
donderdag 30 mei 09:00 Koffieochtend
juni 2019
maandag 3 juni 19:00 Racketavond
donderdag 6 juni 09:00 Koffieochtend
dinsdag 11 juni 18:00 Clubkampioenschappen 2019
woensdag 12 juni 18:00 Clubkampioenschappen 2019
donderdag 13 juni 09:00 Koffieochtend
donderdag 13 juni 18:00 Clubkampioenschappen 2019
vrijdag 14 juni 18:00 Clubkampioenschappen 2019
zaterdag 15 juni 10:00 Finaledag Clubkampioenschap
zaterdag 15 juni 16:00 Huldiging kampioenen
zaterdag 15 juni 23:00 Uiterste datum opgeven Najaarscompetitie 2019
maandag 17 juni 19:00 Racketavond
donderdag 20 juni 09:00 Koffieochtend
maandag 24 juni 19:00 Racketavond
donderdag 27 juni 09:00 Koffieochtend
zondag 30 juni 10:30 Jeugd Clubkampioenschap 2019 (3 banen)
juli 2019
maandag 1 juli 19:00 Racketavond
dinsdag 2 juli 17:00 Jeugd Clubkampioenschap 2019 (2 banen)
donderdag 4 juli 09:00 Koffieochtend
zaterdag 6 juli 10:30 Jeugd Clubkampioenschap 2019 (4 banen)
maandag 8 juli 19:00 Racketavond
donderdag 11 juli 09:00 Koffieochtend
maandag 15 juli 19:00 Racketavond
donderdag 18 juli 09:00 Koffieochtend
maandag 22 juli 19:00 Racketavond
donderdag 25 juli 09:00 Koffieochtend
maandag 29 juli 19:00 Racketavond
augustus 2019
donderdag 1 augustus 09:00 Koffieochtend
maandag 5 augustus 19:00 Racketavond
donderdag 8 augustus 09:00 Koffieochtend
maandag 12 augustus 19:00 Racketavond
donderdag 15 augustus 09:00 Koffieochtend
zaterdag 17 augustus 17:00 65 plus toernooi
zondag 18 augustus 17:00 65 plus toernooi
maandag 19 augustus 17:00 65 plus toernooi
dinsdag 20 augustus 17:00 65 plus toernooi
woensdag 21 augustus 17:00 65 plus toernooi
donderdag 22 augustus 09:00 Koffieochtend
donderdag 22 augustus 17:00 65 plus toernooi
vrijdag 23 augustus 17:00 65 plus toernooi
zaterdag 24 augustus 17:00 65 plus toernooi
zondag 25 augustus 17:00 65 plus toernooi
maandag 26 augustus 19:00 Racketavond
donderdag 29 augustus 09:00 Koffieochtend
september 2019
maandag 2 september 19:00 Racketavond
donderdag 5 september 09:00 Koffieochtend
maandag 9 september 19:00 Racketavond
donderdag 12 september 09:00 Koffieochtend
vrijdag 13 september 10:00 Start Najaarscompetitie
maandag 16 september 19:00 Racketavond
donderdag 19 september 09:00 Koffieochtend
maandag 23 september 19:00 Racketavond
donderdag 26 september 09:00 Koffieochtend
vrijdag 27 september 20:00 Klaverjassen *
maandag 30 september 19:00 Racketavond
oktober 2019
donderdag 3 oktober 09:00 Koffieochtend
maandag 7 oktober 19:00 Racketavond
donderdag 10 oktober 09:00 Koffieochtend
vrijdag 11 oktober 20:00 Klaverjascompetitie
vrijdag 11 oktober 20:00 Klaverjassen *
maandag 14 oktober 19:00 Racketavond
donderdag 17 oktober 09:00 Koffieochtend
maandag 21 oktober 19:00 Racketavond
donderdag 24 oktober 09:00 Koffieochtend
vrijdag 25 oktober 20:00 Klaverjascompetitie
vrijdag 25 oktober 20:00 Klaverjassen *
maandag 28 oktober 19:00 Racketavond
donderdag 31 oktober 09:00 Koffieochtend
november 2019
maandag 4 november 19:00 Racketavond
donderdag 7 november 09:00 Koffieochtend
vrijdag 8 november 20:00 Klaverjascompetitie
vrijdag 8 november 20:00 Klaverjassen *
zondag 10 november 12:00 Smash & Hap 1
maandag 11 november 19:00 Racketavond
donderdag 14 november 09:00 Koffieochtend
maandag 18 november 19:00 Racketavond
donderdag 21 november 09:00 Koffieochtend
vrijdag 22 november 20:00 Klaverjascompetitie
vrijdag 22 november 20:00 Klaverjassen *
zondag 24 november 12:00 Smash & Hap 2
maandag 25 november 19:00 Racketavond
donderdag 28 november 09:00 Koffieochtend
december 2019
maandag 2 december 19:00 Racketavond
donderdag 5 december 09:00 Koffieochtend
vrijdag 6 december 20:00 Klaverjascompetitie
vrijdag 6 december 20:00 Klaverjassen *
maandag 9 december 19:00 Racketavond
donderdag 12 december 09:00 Koffieochtend
zondag 15 december 12:00 Smash & Hap 3
maandag 16 december 19:00 Racketavond
donderdag 19 december 09:00 Koffieochtend
vrijdag 20 december 20:00 Klaverjascompetitie
vrijdag 20 december 20:00 Klaverjassen *