
17-09-2023 | Nieuwsbrief
Toegang tennispark Anonymus
Onlangs is er een defect opgetreden in het toegangssysteem van ons tennispark. Toegang met behulp van de knltb-pas werkt niet meer . Een vervelende zaak, waarop aanvankelijk werd besloten het toegangshek en kantinedeur tot nader order open te laten. Aangezien afgelopen weekend werd geconstateerd dat ‘vreemden’ op het park aanwezig waren heeft het bestuur in overleg met de onderhouds-ploeg een tijdelijke oplossing bedacht om het tennispark toch voor ongenode gasten af te sluiten.
Er is nu een zogenaamd sleutelkastje op de brievenbus aan het toegangshek gemonteerd. Het hek is, wanneer er niemand aanwezig is, afgesloten met een ketting en een hangslot . De code van het sleutelkastje en een uitgebreide handleiding hebben de leden per e-mail ontvangen. Bij vragen kun je het contactformulier invullen.
Inmiddels is het realiseren van een permanent nieuw toegangssysteem aanbesteed. Dit najaar zal het nieuwe systeem moeten functioneren. Dit nieuwe systeem zal via de knltb-clubapp een steeds wisselende unieke 6-cijferige toegangscode afgeven waarmee men bij reservering van een baan toegang krijgt tot het gesloten park. Zodra dit nieuwe systeem zal werken krijgt u via een nieuwsbrief hier uitgebreid informatie over. Toegang met de ‘oude’ knltb-pas zal dan ook niet meer werken. Het gebruik van het sleutelkastje is dus tijdelijk.
Cor Stam bedankt
Nu de nieuwe website, ltcanonymus.nl door Anouk Broersma wordt onderhouden, heeft het bestuur Cor Stam, die jaren als webmaster zorgdroeg voor website, social platforms en internetverbinding, hartelijk bedankt voor de door hem verrichte diensten. Afgelopen woensdag werd Cor thuis verrast door onze secretaris Lida Denekamp.
Najaarscompetitie
De Najaarscompetitie is op 10 september weer van start gegaan en wordt steeds populairder! Van onze vereniging doen er 7 seniorenteams en maar liefst 6 juniorenteams mee. Het is uitdagend en je wordt sneller beter. Daarnaast is het ook nog eens heel erg gezellig. Kortom, tennis is leuker als je wedstrijden speelt! Hier vind je alle teams en links naar de KNLTB. Daar kun je ook zien wie er thuis spelen, zodat je kan komen supporten.
Veel plezier en succes voor alle deelnemers. We duimen voor mooi najaarsweer!
Vrijdagochtend DD (Mary Bakker)
Vrijdagavond DD (Marga Detering)
Vrijdagavond HD (Dave Eversen)
Vrijdagavond GD (Paul Melein)
Zaterdag dames (Kim Kraak)
Zondag gemengd (Lise Bouwes)
Zondag DD (Marlon Denekamp)
Jeugd:
Zondag Rood (Amy Csoma)
Zondag Oranje (Mae Verstraten)
Zondag Oranje (Luca Eversen)
Zondag Groen (Thijs van Breenen)
Zondag 11 t/m 14 (Yuna Ramaker)
Zondag 13 t/m 17 (Liv Verstraten)
Sponsoracties
Via sponsoracties van onder andere Vomar en Rabobank kan je onze club zonder veel moeite financieel steunen. De Rabobankactie eindigt op 24 september. Spoed is dus geboden! Meer informatie vind je hier >